Numer 5(395)    Maj 2018Numer 5(395)    Maj 2018
fot.Anna Radziukiewicz
V Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Anna German”
Anna Radziukiewicz
Młodych ludzi z województwa podlaskiego, w wieku od 18 do 28 lat, zapraszają Podlaski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku, Uniwersytet w Białymstoku oraz Liga Kobiet Polskich do udziału w V Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Anna German”. Zgłoszenia można przesyłać do 25 maja na adres swpw.bialystok@wp.pl, annagermanfestiwal@gmail.com lub telefonicznie pod nr. 660 290 633, 505 171 688.
Eliminacje regionalne odbędą się 16 czerwca w Spodkach WOAK przy ul. Świętego Rocha 14 w Białymstoku. Regulamin eliminacji, formularz zgłoszeniowy oraz inne informacje zostaną przesłane osobom zainteresowanym po kontakcie mailowym bądź telefonicznym z Podlaskim Oddziałem Wojewódzkim Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód, będą też do pobrania na stronie www.swpw.eu.
Oprócz głównego konkursu przewidziana jest kategoria pozakonkursowa, w której mogą zaprezentować się osoby poniżej osiemnastego roku życia lub które mają więcej niż 28 lat, z całego kraju, a także osoby nieposiadające polskiego obywatelstwa.
Głównym założeniem festiwalu jest prezentacja fenomenalnego wzorca muzycznego, jakim była twórczość Anny German. Dążeniem organizatorów jest wykreowanie sceny debiutów, przyszłych artystów inspirujących się i nawiązujących do najlepszych wzorów muzyki rozrywkowej. Laureat eliminacji regionalnych weźmie udział w finale festiwalu w Warszawie.

Twoja opinia


imię:
email:
komentarz
wpisz tekst z obrazka: token