2015 VI 03 Bractwo Studenckie w Białymstoku
W najbliższą środę 3 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie białostockiego Bractwa Studenckiego. Rozpoczniemy o 17:30 modlitwą w cerkwi św. Serafima z Sarowa w krypcie soboru św. Mikołaja przy ul. Lipowej.
Ok. 18:00 na spotkaniu w dolnej sali Centrum Kultury Prawosławnej przy ul. św. Mikołaja 5 będziemy rozważać o chrześcijańskim dogmacie wiary w jednego Boga w Trójcy Osób – poszukamy odpowiedzi na pytanie: dlaczego Bóg jest Jeden, ale w Trzech Osobach?
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
"Przyjdź i zobacz", posłuchaj i porozmawiaj!
BMP Studenckie
Ok. 18:00 na spotkaniu w dolnej sali Centrum Kultury Prawosławnej przy ul. św. Mikołaja 5 będziemy rozważać o chrześcijańskim dogmacie wiary w jednego Boga w Trójcy Osób – poszukamy odpowiedzi na pytanie: dlaczego Bóg jest Jeden, ale w Trzech Osobach?
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
"Przyjdź i zobacz", posłuchaj i porozmawiaj!
BMP Studenckie





